Regulamin

Regulamin konkursu Tygodnika Gazeta Gryfińska "Wytypuj z nami Mundial 2018"

 1. Organizatorem konkursu jest wydawca Tygodnika Gazeta Gryfińska.
 2. W konkursie uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 16 lat. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden kupon.
 3. Prawidłowo wypełniony i dostarczony do redakcji kupon jest potwierdzeniem udziału w konkursie.
 4. Kupon należy dostarczyć do redakcji do 8 czerwca włącznie. Kupon należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą. Uwaga! Nie zwracamy uwagi na termin wysłania listu, kupon musi dotrzeć do nas fizycznie do 8 czerwca.
 5. W konkursie nie obowiązuje limit uczestników.
 6. Pracownicy Gazety Gryfińskiej i ich najbliższe rodziny nie biorą udziału w podziale nagród. Mogą jednak być uwzględnieni w klasyfikacji konkursowej.
 7. Kupony dostępne będą do wglądu w redakcji, po uprzednim skontaktowaniu się z redaktorem prowadzącym konkurs pod nr. tel. 503-085-377.
 8. Klasyfikacja podawana będzie w Tygodniku Gazeta Gryfińska oraz na bieżąco - aktualizowana po każdym meczu - na stronie internetowej: www.egryfino.pl. Na tej stronie będzie można podejrzeć kupon każdego uczestnika zabawy.
 9. O końcowej klasyfikacji zadecyduje suma punktów ze wszystkich etapów.
  1. w przypadku równej liczby punktów na koniec konkursu, dwóch lub więcej uczestników, o pierwszym miejscu decyduje większa liczba punktów w etapie 7.
  2. gdyby w dalszym ciągu dwóch uczestników miało równą liczbę punktów, o wyłonieniu zwycięzcy zadecyduje losowanie.
 10. Wymagana jest zgoda uczestnika, na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Dane posiadać będzie organizator konkursu - Pro Media Kamil Miler. Imię i nazwisko uczestnika widnieć będzie w klasyfikacji konkursowej na portalu egryfino.pl oraz w Tygodniku Gazeta Gryfińska.
 11. Uczestnik ma prawo do zapomnienia, na jego prośbę może zostać wykreślony z listy uczestników - kontakt do organizatora kmiler@gryfinska.pl

Nagrody:

 1. miejsce:
  Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w Broadway Club. Składa się na niego:
  • 2 godziny gry w kręgle (118 zł) - Belvedere Vodka 0,7 l (190 zł / 0,7l, wódka klasy super premium, swego czasu numer 1 na świecie)
  • zestaw napojów (2x dzbanek dowolnego napoju, 26 zł)
  • zestaw przekąsek (2x chipsy / 6 zł, 1x orzeszki / 6 zł, 1x paluszki / 5 zł, 1x Kawałki kurczaka XL w zestawie z frytkami i sosami do wyboru / 36 zł) zwycięzca otrzyma od Broadway Club symboliczny Voucher
Portal eGryfino.pl Gazeta Gryfińska Broadway Club
kostek.net